Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Druga trasa KLM do Kostaryki

Lotnictwo cywilne, 15 kwietnia 2019

Od najbliższego sezonu zimowego oferta KLM wzbogaci się o stolicę kostarykańskiej prowincji Guanacaste – Liberię. Loty z Amsterdamu do Liberii będą odbywały się cztery razy w tygodniu, z międzylądowaniem w stolicy kraju – San José – od 29 października, we wtorki, piątki, soboty i niedziele.

Loty KLM z Amsterdamu do Liberii w Kostaryce rozpoczną się 29 października / Zdjęcie: KLM

Wylot z lotniska Schiphol zaplanowano o 11:35, a przylot do San José o 17:15 tego samego dnia. Nnastępnie samolot wystartuje z San José o 19:15, aby wylądować w Liberii o 20:10. Bezpośredni lot powrotny z Liberii (bez lądowania w San José) rozpocznie się o 21:15, z lądowaniem w Amsterdamie o 13:20 następnego dnia. Dzięki temu z jednym biletem KLM pasażerowie podróżujący z Europy mogą rozpocząć zwiedzanie od San José, lądując w stolicy, a powrót do domu zaplanować z Liberii.

Połączenia obsługiwać będą Boeingi 787-9, przystosowane do przewozu 30 pasażerów w klasie World Business, 45 pasażerów w klasie Economy Comfort i 219 pasażerów w klasie ekonomicznej (Nowy wymiar rozrywki KLM, 2019-04-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.