Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air France prezentuje odnowione Airbusy A330

Lotnictwo cywilne, 12 lutego 2019

Air France zaprezentował zmiany wprowadzone na pokładach 15 Airbusów A330 dzięki inwestycji wartej 140 mln euro (605 mln zł), w tym nowe fotele i zmodernizowane kabiny klasy biznes, Premium Economy i ekonomicznej oraz Internet pokładowy dla wszystkich pasażerów.

Samoloty pasażerskie Airbus A330 Air France przechodzą modernizację, w wyniku której unowocześniony zostanie wystrój i wyposażenie wnętrz we wszystkich klasach podróży / Zdjęcia: Air France

Zgodnie z zapowiedzią z września 2018 (Nowe kabiny Air France , 2018-10-01) linie lotnicze Air France oddały do dyspozycji pasażerów pierwszy samolot Airbus A330 z całkowicie zmodernizowanym wnętrzem. Wyposażono go w nowe kabiny klasy Ekonomicznej (167 miejsc) i Premium Economy (21 miejsc), a także zupełnie nową kabinę Klasy Biznes (36 miejsc).

Stare modele foteli zastąpiono ich nowymi wersjami. Zmieniły się też elementy serwisu pokładowego, osobiste ekrany przy fotelach, akcesoria podróżne i wystrój wnętrz. Na pasażerów czeka też pokładowy Internet dostępny w tym typie samolotu we wszystkich kabinach. W sumie 15 Airbusów A330 zostanie objętych modernizacją kabin, która potrwa do 2020.

Pierwszy lot Airbusa A330 wyposażonego w nowe kabiny odbył się na początku lutego na trasie Paryż-Akra (Ghana). Odnowione samoloty będą też obsługiwały połączenia do Seattle, Chicago i Dallas (USA), Lagosu (Nigeria), czy Bengaluru i Delhi (Indie).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.