Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A350 dla Fiji Airways

Lotnictwo cywilne, 02 maja 2019

Fiji Airways wydzierżawia dwa samoloty szerokokadłubowe Airbus A350-900 od DAE Capital z Dubaju. Samoloty trafią do floty przewoźnika w listopadzie i grudniu br.

A350-900 w barwach Fiji Airways / Ilustracja: Airbus

W ich wnętrzach zostaną zabudowane 33 rozkładane na płask fotele klasy biznes Collins Aerospace Super Diamond i 301 foteli klasy ekonomicznej Recaro CL3710. Samoloty będą operować na trasach dalekodystansowych między Fidżi, Australią i USA oraz umożliwią otwarcia dodatkowych połączeń.

Fiji Airways są jedną w największych linii lotniczych w Oceanii. Ich głównym hubem jest międzynarodowy port lotniczy Nadi. Obecnie towarzystwo ma na stanie 5 Airbusów A330-200, jednego A330-300 oraz 6 Boeingów: pojedynczego 737-700, trzy 737-800 i dwa 737 MAX 8. Siatka połączeń obejmuje trasy do Australii i Nowej Zelandii oraz na Hawaje, Kiribati, Samoa, Wyspy Salomona, Tonga i Vanuatu (Fiji Airways kupują Boeingi 737 Max, 2016-11-24, Prezentacja pierwszego A330 dla Fidżi, 2013-03-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.