Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321LR dla Transat Air

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 06 maja 2019

Air Transat, kanadyjskie linie lotnicze zajmujące się podróżami i wypoczynkiem, odebrały swój pierwszy samolot Airbus A321LR, jeden z 15, jakie przewoźnik wydzierżawi od AerCap. Kanadyjczycy planują eksploatować A321LR na dłuższych, mniej uczęszczanych trasach do miejsc docelowych w Europie, na Karaibach oraz w Ameryce Środkowej i Południowej. Będą one przystosowane do przewozu 199 pasażerów w dwóch klasach, w tym 12 w klasie Club, w ekskluzywnej kabinie z indywidualną obsługą i ergonomicznymi fotelami.

Air Transat docelowo wydzierżawią 15 A321LR od AerCap / Zdjęcie: Airbus 

Pojawienie się nowej generacji samolotów jest ważnym momentem dla naszych linii i pasażerów pod wieloma względami. A321neoLR reprezentuje to, co oznacza Air Transat dzisiaj i do czego dążymy w nadchodzących latach. Wzmacnia naszą pozycję lidera w dziedzinie zrównoważonej turystyki, oferując jednocześnie naszym pasażerom lepszy komfort na pokładzie – powiedział dyrektor ds. operacyjnych Transat Air Annick Guérard.

Jesteśmy dumni, że dostarczamy A321LR Air Transat i jesteśmy związani z tak dobrą, innowacyjną linią lotniczą. A321LR, dzięki zwiększonemu zasięgowi i niskim kosztom eksploatacji, umożliwia Air Transat zwiększenie częstotliwości lotów, zwiększenie siatki połączeń i wzmocnienie pozycji konkurencyjnej – dodał dyrektor Airbusa ds. handlowych Christian Scherer.

Air Transat wykonują loty do około 60 miejsc w ponad 25 krajach w obu Amerykach i Europie, oferują także loty krajowe i dowożą pasażerów dla innych towarzystw w Kanadzie. Z ich usług korzysta ok. 5 mln pasażerów rocznie (Air Transat zamawia A321LR, 2017-07-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.