Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT uruchamia połączenie do Daxing

Lotnictwo cywilne, 08 lipca 2019

Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość połączeń do Chin do siedmiu rejsów tygodniowo. Od 28 października z Warszawy nasz narodowy przewoźnik na poleci nowe lotnisko Pekin-Daxing cztery razy w tygodniu, jednocześnie utrzymując w ofercie dotychczasowe trzy połączenia do obecnego międzynarodowego portu lotniczego Pekin. Rejsy do stolicy ChRL będą wykonywane przez Boeingi 787-8 i 787-9 Dreamliner.

Rejsy do stolicy ChRL będą wykonywane przez Boeingi 787-8 (na zdjęciu) i 787-9 Dreamliner / Zdjęcie: PLL LOT, Marek Kwasowski

Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie a lotniskiem Pekin-Daxing będą wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i soboty (start o 22:40, lądowanie o  14:20), a rejsy powrotne –we wtorki, czwartki, soboty i niedziele (start o 16:00, lądowanie o 18:45, wszystkie czasy lokalne).

Natomiast loty z Warszawy do portu Pekin wykonywane będą we wtorki, czwartki i niedziele (start o 16:30, lądowanie o 06:35), a z powrotem – w poniedziałki, środy i piątki (start o 08:45, lądowanie o 12:20, wszystkie czasy lokalne).

Od kilku lat ubiegaliśmy się o zwiększenie częstotliwości rejsów do Chin, ponieważ dostrzegamy w tym połączeniu ogromny potencjał biznesowy. Nowa inwestycja infrastrukturalna, jaką jest lotnisko Pekin-Daxing otwiera nam możliwości rozwoju w jednej z największych i najprężniej rozwijających się gospodarek świata. Tym samym, z trzech dotychczasowo obsługiwanych rejsów między Warszawą a Pekinem, z końcem października zwiększymy oferowanie do siedmiu połączeń tygodniowo – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Nowe połączenie do Pekinu-Daxing oznacza też rozwój potencjału przewozu towarów dla LOT Cargo. Oprócz standardowego przewozu produktów na tej trasie obejmującego części samochodowe, pocztę, wyposażenie medyczne, odzież i produkty chemiczne, po uzyskaniu certyfikatu IATA CEIV Pharma jesienią br. LOT Cargo zajmie się transportem wrażliwych na temperaturę produktów farmaceutycznych m.in. leków pomiędzy Chinami, a Europą (Pierwsze samoloty w Daxing, 2019-05-13). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.