Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Rusza Wizz Youth Challenge

Lotnictwo cywilne, 25 lipca 2019

Linie Wizz Air rozpoczęły dziś, 25 lipca, coroczny konkurs dla studentów – Wizz Youth Challenge. Przewoźnik zaprasza do międzynarodowej rywalizacji studentów uczelni wyższych, aby zaprezentowali swoje predyspozycje biznesowe, wnikliwość, krytyczne myślenie oraz umiejętności rozwiązywania problemów, podejmując wyzwanie postawione przez zespół zarządzający Wizz Air.

Tegoroczna edycja Wizz Youth Challenge jest już trzecią z kolei  / Zdjęcie: Wizz Air

W tegorocznej edycji promowane będą kreatywne, innowacyjne i unikalne pomysły nawiązujące do strategii zrównoważonego rozwoju Wizz Air, pomagające węgierskiemu towarzystwu utrzymać pozycję najbardziej ekologicznej linii lotniczej w Europie. Zespoły powinny zgłaszać udział, rejestrując się do 1 września 2019 na stronie https://www.wizzyouthchallenge.com, na której znajdą dalsze informacje na temat przebiegu konkursu. Osoby zakwalifikowane do finału zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich pomysłów zespołowi kierowniczemu Wizz Air 14-15 października 2019 w Budapeszcie.

Zwycięzcy nie tylko otrzymają darmowe przeloty przez cały rok w siatce Wizz, ale będą również świadkami wdrożenia ich rozwiązań w biznesie. Zdobywcy drugiego i trzeciego otrzymają darmowy bilet powrotny do wybranego miejsca z oferty linii.

Stephen Jones, wiceprezes i dyrektor zarządzający Wizz Air powiedział: Wizz Youth Challenge to dla studentów wyjątkowa szansa sprawdzenia swoich umiejętności biznesowych w praktyce. Uczestnicy będą mieć szansę zdobycia nie tylko doświadczenia zawodowego, ale też niepowtarzalną okazję poznania branży lotniczej oraz otrzymania cennych wskazówek od kadry zarządzającej Wizz Air. Zrównoważony rozwój to dla nas bardzo ważny temat. Jesteśmy dumni z bycia najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie. Stale poszukujemy nowoczesnych koncepcji i rozwiązań dopełniających nasze dotychczasowe działania i wierzymy w innowacyjne pomysły przyszłych europejskich liderów biznesu (Wyniki Wizz Youth Challenge, 2018-05-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.