Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rusza Wizz Youth Challenge

Lotnictwo cywilne, 25 lipca 2019

Linie Wizz Air rozpoczęły dziś, 25 lipca, coroczny konkurs dla studentów – Wizz Youth Challenge. Przewoźnik zaprasza do międzynarodowej rywalizacji studentów uczelni wyższych, aby zaprezentowali swoje predyspozycje biznesowe, wnikliwość, krytyczne myślenie oraz umiejętności rozwiązywania problemów, podejmując wyzwanie postawione przez zespół zarządzający Wizz Air.

Tegoroczna edycja Wizz Youth Challenge jest już trzecią z kolei  / Zdjęcie: Wizz Air

W tegorocznej edycji promowane będą kreatywne, innowacyjne i unikalne pomysły nawiązujące do strategii zrównoważonego rozwoju Wizz Air, pomagające węgierskiemu towarzystwu utrzymać pozycję najbardziej ekologicznej linii lotniczej w Europie. Zespoły powinny zgłaszać udział, rejestrując się do 1 września 2019 na stronie https://www.wizzyouthchallenge.com, na której znajdą dalsze informacje na temat przebiegu konkursu. Osoby zakwalifikowane do finału zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich pomysłów zespołowi kierowniczemu Wizz Air 14-15 października 2019 w Budapeszcie.

Zwycięzcy nie tylko otrzymają darmowe przeloty przez cały rok w siatce Wizz, ale będą również świadkami wdrożenia ich rozwiązań w biznesie. Zdobywcy drugiego i trzeciego otrzymają darmowy bilet powrotny do wybranego miejsca z oferty linii.

Stephen Jones, wiceprezes i dyrektor zarządzający Wizz Air powiedział: Wizz Youth Challenge to dla studentów wyjątkowa szansa sprawdzenia swoich umiejętności biznesowych w praktyce. Uczestnicy będą mieć szansę zdobycia nie tylko doświadczenia zawodowego, ale też niepowtarzalną okazję poznania branży lotniczej oraz otrzymania cennych wskazówek od kadry zarządzającej Wizz Air. Zrównoważony rozwój to dla nas bardzo ważny temat. Jesteśmy dumni z bycia najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie. Stale poszukujemy nowoczesnych koncepcji i rozwiązań dopełniających nasze dotychczasowe działania i wierzymy w innowacyjne pomysły przyszłych europejskich liderów biznesu (Wyniki Wizz Youth Challenge, 2018-05-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra