Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne nowości Wizz Air z Polski

Lotnictwo cywilne, 07 sierpnia 2019

Wizz Air ogłosił kolejny etap rozwoju działalności w Polsce. Węgierskie towarzystwo uruchomi nowe trasy z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie.

Wraz z nowymi połączeniami, oferta Wizz to aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski. W 2019 przewoźnik  oferuje 11 milionów miejsc w polskiej siatce / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław 

Loty Warszawa-Edynburg wykonywane będą w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, od 1 listopada 2019. Tego samego dnia zainaugurowane zostanie połączenie Wrocław-Odessa, które obsługiwane będzie w poniedziałki i piątki (Wizz uruchamia połączenie Wrocław – Odessa, 2019-08-06). Dzień później rozpoczną się loty z Gdańska do Edynburga (wtorki, czwartki i soboty) i do Odessy (wtorki i soboty) oraz z Katowic do Odessy (wtorki i soboty).

Ponadto Wizz Air świętował ostatnio umieszczenie drugiego Airbusa A321 w krakowskiej bazie oraz uruchomienie sześciu nowych tras z Krakowa. 1 sierpnia zainaugurowano loty do: Rzymu-Fumicino (środy, czwartki, piątki i niedziele) i Oslo-Torp (codziennie), a dzień później – do Charkowa i Larnaki (poniedziałki i piątki). Od 3 sierpnia wykonywane są rejsy do Turynu (wtorki i soboty), a od 4 sierpnia – do Kutaisi (środy, piątki i niedziele). Trzeci A321 dotrze do krakowskiej bazy we wrześniu.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedziała: Z radością witamy drugi samolot w naszej najmłodszej polskiej bazie, w Krakowie i świętujemy uruchomienie 6 nowych połączeń z Krakowa. Ponadto ogłaszamy 5 nowych tras w polskiej siatce połączeń. Zimowa oferta Wizz pełna jest ekscytujących kierunków.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.