Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz uruchamia połączenie Wrocław – Odessa

Lotnictwo cywilne, 06 sierpnia 2019

Węgierskimi liniami polecimy z lotniska Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika do słynnego kurortu nad Morzem Czarnym od sezonu zimowego 2019/2020. Loty rozpoczną się 1 listopada i będą wykonywane dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i piątek.

Odessa będzie siódmym wschodnim połączeniem z wrocławskiego lotniska / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

To już siódme wschodnie połączenie z wrocławskiego lotniska. Pozostałymi są: Lwów (Wizz Air), Charków (Wizz Air), dwa połączenia do Kijowa (Żuliany z oferty Wizz Air i Boryspol – Ryanaira) i Kutaisi (Wizz Air).

Odessa to trzecie pod względem wielkości miasto Ukrainy o przebogatej historii. Kusi pięknymi zabytkami i bogactwem miejsc znanych między innymi z licznych filmów. Jest również największym portem morskim naszego wschodniego sąsiada – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

Decyzja linii Wizz Air oznacza, że z wrocławskiego lotniska do Odessy od nowego sezonu polecimy z dwoma największymi przewoźnikami niskokosztowymi. W marcu uruchomienie połączenia z Odessą zapowiedziały bowiem linie Ryanair. Samoloty przewoźnika będą startowały tam we wtorki i soboty. Takie bogactwo cieszy, bo dobitnie pokazuje, jak atrakcyjny to kierunek. Zyskają na tym pasażerowie – podkreśla Jarosław Sztucki (KLM przylecą do Wrocławia, 2018-11-23). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.