Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT rozwija się w regionach

Lotnictwo cywilne, 08 sierpnia 2019

Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają siatkę połączeń z lotnisk krajowych. Od sezonu zimowego pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowych połączeń między stolicą Polski a Poznaniem, Lublinem i Rzeszowem.

Rejsy PLL LOT pomiędzy Warszawą a Poznaniem, Lublinem i Rzeszowem obsługiwać będą samoloty odrzutowe rodziny Embraer E-Jets i turbośmigłowe Bombardiery Q400 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Oferta na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa skierowana jest nie tylko dla biznesu, który bardzo ceni swój czas. Dajemy dogodną ofertę podróży dla wszystkich pasażerów, którzy z jednej strony chcą poznawać walory obu stolic – Wielkopolski i Polski, a z drugiej chcą skorzystać z możliwości dogodnej i szybkiej przesiadki na Lotnisku Chopina. Szósty rejs dziennie na tej trasie dopełnia ofertę dzisiejszych pięciu rejsów LOT-u w dni robocze. Dzięki temu umożliwiamy pasażerom znalezienie dogodnej oferty przesiadkowej na każde z połączeń które oferujemy z hubu w Warszawie – mówi Robert Ludera, dyrektor biura siatki połączeń PLL LOT.

Nowe rejsy z portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego będą realizowane codziennie za wyjątkiem sobót od 27 października br. Start z Lotniska Chopina zaplanowano o 16:40, a lądowanie w Poznaniu – o 17:40. Samolot powrotny wystartuje o 18:10, by znaleźć się w Warszawie o 19:10.

Polepszy się również oferta LOT-u do Rzeszowa-Jasionki. Obecnie można stąd raz w tygodniu polecieć do Nowego Jorku, Tel Awiwu oraz aż 34 razy tygodniowo do Warszawy. Od sezonu zimowego pojawią się dodatkowe rejsy wieczorne do stolicy.

Nasza siatka połączeń układana jest tak, by każdy pasażer mógł znaleźć dogodne połączenie. Wypełnienie samolotów na trasie Warszawa – Rzeszów – Warszawa jest na tyle satysfakcjonujące, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę dla pasażerów o dodatkowe rejsy wieczorne w wybrane dni tygodnia – dodaje Ludera.

Połączenia będą wykonywane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, od 28 października br. Wylot z Warszawy odbędzie się o 18:30, z lądowaniem w Rzeszowie o 19:25. Lot powrotny rozpocznie się o 20:00 i przybędzie do Warszawy o 20:55.

Dodatkowe połączenie zyska także Lublin. Uruchomione 3 września 2018 połączenie krajowe z Warszawy do stolicy województwa lubelskiego okazało się wielkim sukcesem.

Rozkład został skonstruowany w ten sposób, by umożliwić dogodne przesiadki na Lotnisku Chopina, zarówno na rejsy do Ameryki Północnej, do Europy Zachodniej i Środkowej oraz do portów krajowych. Z naszych obserwacji wynika, że dotychczas pasażerowie najchętniej przesiadali się na rejsy m.in. do Gdańska, Mediolanu i Brukseli. Dzięki drugiemu rejsowi dziennie w wybrane dni tygodnia zaoferujemy możliwość jeszcze bardziej dogodnej, nawet jednodniowej podróży do tych, a także szeregu innych portów lotniczych w Polsce i w Europie Zachodniej – podkreśla Ludera.

Loty z Warszawy do Lublina zostaną zainaugurowane 27 października br. W poniedziałki, wtorki, czwartki i niedziele samoloty wystartują z Warszawy o 22:55 i wylądują w Lublinie o 23:45. Natomiast loty z Lublina do Warszawy, w poniedziałki, wtorki, środy i piątki rozpoczynać się będą o 06:00, z lądowaniem w Warszawie o 06:55 (Rozwój LOT-u w Budapeszcie , 2019-07-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.