Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy Air Baltic

Lotnictwo cywilne, 10 października 2019

Łotewskie linie airBaltic ogłosiły uruchomienie 4 nowych tras z Rygi – do Manchesteru, Erywania, Bergen i Trondheim.

W przyszłym sezonie airBaltic wykonają do 100 codziennych regularnych lotów / Zdjęcie: airBaltic

Loty z Rygi do Manchesteru rozpoczną się 29 marca 2020 i będą wykonywane cztery razy w tygodniu. Rejsy z Rygi do Bergen i Trondheim, wykonywane 3 razy w tygodniu, zostaną uruchomione odpowiednio 31 marca i 1 kwietnia, a połączenia z Rygi do Erewania (2 tygodniowo) zostaną zainaugurowane 3 maja 2020.

Ponadto 1 maja 2020 przewoźnik uruchomi loty z Tallina do Nicei. Będzie to 14, miejsce docelowe oferowane przez airBaltic ze stolicy Estonii.

Po dodaniu kilku nowych ekscytujących miejsc docelowych, w przyszłym sezonie airBaltic wykonają do 100 codziennych regularnych lotów. Z przyjemnością oferujemy naszym pasażerom większą różnorodność miejsc docelowych i jeszcze bardziej poprawiamy połączenia między krajami bałtyckimi a światem – skomentował prezes airBaltic Martin Gauss (Dwudziesty A220 dla airBaltic, 2019-09-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra