Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

G600 w Modlinie

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 października 2019

Wczoraj, 17 października, w porcie lotniczym Warszawa-Modlin zaprezentowano najnowszy odrzutowiec klasy biznes Gulfstreama – model G600. Pokaz zorganizowała spółka AMC Aviation we współpracy z Loyd's Investment Group – oficjalnym przedstawicielstwem spółki z Savannah w Polsce.

Gulfstream G600 kołuje do hangaru po lądowaniu na lotnisku Warszawa-Modlin / Zdjęcia: Bartosz Głowacki   

Po lądowaniu G600 został umieszczony w hangarze, gdzie licznie zgromadzeni goście mogli zapoznać się z wyposażeniem wnętrza jego kabiny. Gulfstream przysłał do naszego kraju swój samolot demonstracyjny, noszący znaki rejestracyjne N600GS (Certyfikat FAA dla G600, 2019-07-01).

Oprócz niego można było zwiedzić także wnętrze kabiny innego bizjeta Gulfstreama – G280. Samolot jest zarejestrowany w Polsce (Trzy kolejne rekordy G280, 2018-02-01).

Fotorelację z pokazu zamieszczamy poniżej.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra