Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1700. PC-12

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 27 listopada 2019

Pilatus Aircraft, szwajcarski producent samolotów szkolnych i dyspozycyjnych, przekazał 1700. samolot turbośmigłowy rodziny PC-12 (zn. rej. LX-FLG, nr ser. 1912). Jego użytkownikiem jest towarzystwo Jetfly Aviation z Luksemburga.

Użytkownikiem 1700. PC-12 jest luksemburskie towarzystwo Jetfly Aviation / Zdjęcie: Pilatus Aircraft

Cieszymy się, że możemy odebrać 1700 PC-12. Jetfly ma największą w Europie flotę PC-12, liczącą aż 40 samolotów tego typu. Sukces programu współwłasności Jetfly nie byłby możliwy bez tego ekologicznego, bezpiecznego i ekonomicznego samolotu o doskonałych osiągach – skomentował dyrektor generalny Jetfly Cédric Lescop.

Flota PC-12 użytkowanych na całym świecie wylatała już ponad 7 mln h podczas podróży biznesowych, przewozu ładunków, transportu chorych, lotów poszukiwawczo-ratowniczych i obserwacyjnych. Pilatus spodziewa się, że do końca tego roku dostarczy użytkownikom ponad 80 PC-12 (NBAA 2019: Nowy Pilatus PC-12 NGX, 2019-10-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.