Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Udana próba PrSM

Przemysł lotniczy, Wojska lądowe, 11 grudnia 2019

Lockheed Martin z powodzeniem przetestował pocisk dalekiego zasięgu następnej generacji Precision Strike Missile (PrSM), zaprojektowany dla US Army. Test został zrealizowany na poligonie rakietowym White Sands w stanie Nowy Meksyk.

PrSM mają stanowić uzbrojenie wyrzutni M142 HIMARS i M270 MLRS / Zdjęcie: Lockheed Martin 

W ramach próby PrSM został wystrzelony z wyrzutni HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System) i przeleciał około 240 km do celu. Test zakładał potwierdzenie osiągów pocisku (trajektorii lotu, zasięgu i dokładności trafienia) od wystrzelenia do uderzenia głowicy bojowej, weryfikację wszystkich kanałów łączności z wyrzutnią HIMARS, a także próby działania oprogramowania systemu (Testy PrSM w tym miesiącu, 2019-10-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.