Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Samsony dla czarnogórskich JLTV

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 17 grudnia 2019

Elbit Systems poinformował, że na mocy umowy podpisanej między Ministerstwem Obrony Izraela a Ministerstwem Obrony Czarnogóry, dostarczy siłom zbrojnym tego państwa zdalnie sterowane moduły uzbrojenia (RCWS) Samson. Porozumienie ma wartość ok. 35 mln USD.

Vojska Crne Gore otrzymają dla swoich JLTV zsmu Samson z 12,7-mm km / Zdjęcie: Elbit Systems 

Samsony będą stanowiły uzbrojenie w nowych lekkich wielozadaniowych pojazdów Oshkosh Defence Joint Light Tactical Vehicle 4x4, które Vojska Crne Gore (VCG, Siły Zbrojne Czarnogóry) zakupiły w październiku br. W ramach umowy Elbit Systems przeprowadzi pełną integrację zsmu z wozami w ciągu 3 lat i zapewni wsparcie logistyczne ich eksploatacji przez okres 7 lat (Czarnogóra wybrała JLTV , 2019-10-09).

Yehuda (Udi) Vered, dyrektor generalny Elbit Systems Land, powiedział: Jesteśmy bardzo dumni z wprowadzenia RCWS do sił zbrojnych Czarnogóry. Najnowsza umowa powiększa naszą bazę klientów z NATO i wzmacnia naszą współpracę z Oshkosh Defence.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.