Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trasy Wizz z Abu Zabi

Lotnictwo cywilne, 04 maja 2020

Linie Wizz Air ogłosiły wczoraj ( 3 maja) uruchomienie pięciu tras z międzynarodowego portu lotniczego w Abu Zabi. Wizz jest pierwszym europejskim przewoźnikiem niskokosztowym, który uruchomił loty do tego emiratu. Ogłoszenie stanowi uzupełnienie umowy z marca, na mocy której Wizz Air Abu Dhabi jest lokalną linią lotniczą z bazą w Abu Zabi we współpracy z ADQ oraz Wizz Air.

Wizz Air Abu Dhabi jest lokalną linią lotniczą z bazą w Abu Zabi / Zdjęcie: Wizz Air 

Już 3 czerwca mają zostać zainaugurowane loty do Bukaresztu (do 30 września we środy i  niedziele, po tym terminie – we wtorki, czwartki i soboty) i Budapesztu (do 30 września we środy i  niedziele, potem – w poniedziałki, środy i piątki).

15 września mają rozpocząć się rejsy do Katowic (do 24 października we wtorki i soboty, po tej dacie – w poniedziałki i piątki) oraz do Sofii (wtorki i soboty). Natomiast dzień później, 16 września, ma zostać wykonany pierwszy lot do Kluż-Napoki (środy i niedziele). Oczywiście uzależnione jest to od daty wznowienia połączeń lotniczych w poszczególnych krajach.

Zakłada się, że rozwój Wizz Air będzie skoncentrowany na uruchamianiu tras na rynkach, na których Wizz już intensywnie działa, czyli w Europie Środkowo-Wschodniej i Zachodniej, a także, w dłuższej perspektywie, na subkontynencie indyjskim, Bliskim Wschodzie i Afryce (Porozumienie w sprawie Wizz Air Abu Dhabi, 2020-03-03).

Shareef Al Hashmi, p.o. dyrektora generalnego Abu Dhabi Airports, powiedział: Nowe trasy Wizz Air do Budapesztu, Bukaresztu, Klużu-Napoki, Katowic oraz Sofii to wyraz naszego zaangażowania w łączenie Abu Zabi z najbardziej popularnymi miejscami na świecie. Są odzwierciedleniem odporności branży i jej zdolności do dalszej realizacji śmiałych planów, które pobudzą popyt konsumentów i doprowadzą do trwałego ożywienia rynku lotniczego. Witamy Wizz Air z otwartymi ramionami i przygotowujemy się do realizacji ekscytujących planów przewoźnika w Abu Zabi. Odwiedzający z Węgier, Rumunii, Polski i Bułgarii mogą korzystać z naszego nowoczesnego terminalu i doświadczać wyjątkowej arabskiej gościnności zanim wyruszą na zwiedzanie tętniącej życiem stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Zabi.

József Váradi, prezes Wizz Air Holdings, skomentował: Dzisiejsze ogłoszenie stanowi podstawę długoterminowych planów oferowania niskich taryf w połączeniu z wysoką jakością obsługi na pokładzie dla coraz większej liczby klientów w Abu Zabi. Cieszę się, że w czerwcu rozpoczniemy naszą działalność na międzynarodowym lotnisku w Abu Zabi, w przypadku zniesienia zakazu podróży, łącząc stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich z pięcioma głównymi miastami Europy Środkowo-Wschodniej: Budapesztem, Bukaresztem, Klużem-Napoką, Katowicami i Sofią. […] Misja Wizz Air świetnie wpisuje się w zróżnicowaną strategię ekonomiczną Abu Zabi – stale stymulujemy ruch tworząc popyt z korzyścią dla różnorodności turystycznej i gospodarczej Abu Zabi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.