Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair wznowił loty z Rzeszowa

Lotnictwo cywilne, 01 lipca 2020

Ryanair dziś, 1 lipca, po prawie czteromiesięcznej przerwie wznowił operacje na lotnisku w Rzeszowie. Lot z Rzeszowa do Londynu był pierwszą symboliczną podróżą w ramach letniego rozkładu z Rzeszowa. Dzisiaj wystartował także pierwszy samolot do Manchesteru.

Lot z Rzeszowa do Londynu był pierwszą symboliczną podróżą po wznowieniu operacji na lotnisku w Jasionce / Zdjęcie: Port lotniczy Rzeszów

Cieszymy się z powrotu Ryanaira na rzeszowskie lotnisko. Wznawiane połączenia od lat cieszą się ogromną popularnością. Od czasu zamrożenia międzynarodowych połączeń lotniczych tysiące ludzi nie mogło powrócić do swoich miejsc pracy na Wyspach czy wylecieć na zaplanowany urlop w Polsce. Teraz wreszcie staje się to możliwe. My jako port jesteśmy w pełni gotowi do wznowienia tych lotów, tak aby podróże lotnicze znowu odbywały się sprawnie a przede wszystkim bezpiecznie – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Olga Palonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach dodała: Cieszymy się z przywrócenia lotów w Rzeszowa po prawie czterech miesiącach. Nasz rozkład z Rzeszowa na lato 2020 będzie liczył 5 kierunków. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie tysięcy pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tak wiele lokalnych miejsc pracy (Ryanair wznowi loty z Modlina, 2020-06-18).

Ryanair zaoferuje w tym sezonie z Rzeszowa 6 kierunków tj. Londyn-Stansted, Londyn-Luton, Eastmidlands, Manchester, Bristol i Dublin. Obecnie z lotniska w Jasionce dwa razy dziennie – rano i wieczorem – odlatują samoloty do Warszawy, a raz w tygodniu, w sobotnie popołudnie do Gdańska. Od 3 lipca wystartują również letnie połączenia sezonowe do Zadaru, Barcelony, Salonik i Burgas. Trwają rozmowy odnośnie terminu ponownego uruchomienia lotów z Rzeszowa do Monachium (Kolejne połączenia PLL LOT, 2020-06-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra