Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT wznawia loty do Bydgoszczy i Lublina

Lotnictwo cywilne, 06 sierpnia 2020

Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z początkiem września przywracają bezpośrednie połączenia z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina. Obecnie przewoźnik oferuje 150 połączeń.

Połączenia PLL LOT z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina obsługiwać będą Bombardiery Dash 8-Q400 / Zdjęcie: Port lotniczy Bydgoszcz

Po trudnym okresie obostrzeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dzięki wysiłkowi naszych pracowników i ogromnej życzliwości pasażerów, możemy konsekwentnie rozszerzać ofertę połączeń. W zaledwie trzy miesiące od czasu wznowienia regularnych operacji lotniczych sukcesywnie przywracamy połączenia z warszawskiego hubu do wszystkich krajowych portów, do których lataliśmy przed wybuchem pandemii SARS-CoV-2 – mówi Krzysztof Moczulski, zastępca dyrektora biura komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy PLL LOT (Z PLL LOT z Wrocławia do Budapesztu , 2020-07-31).

 Samoloty LOT ponownie połączą Warszawę i Bydgoszcz od 1 września br. Rejsy będą realizowane 6 razy w tygodniu,. Wylot z Warszawy zaplanowano o 23:10, a lądowanie w Bydgoszczy – o 23:55 (oprócz sobót). Rejs powrotny wystartuje z Bydgoszczy o 05:40, aby wylądować na Lotnisku Chopina o 06:30 (oprócz niedziel).

Powrót kolejnego bardzo ważnego połączenia lotniczego, krajowego z Warszawą, napawa optymizmem. To nie tylko bezpośrednie połączenie ze stolicą, ale możliwość przesiadek w dalszą podróż, którą mieszkańcy naszego regionu będą mogli dalej kontynuować. W obecnej sytuacji to również szansa na szybszą odbudowę naszej regionalnej gospodarki i turystyki – dodaje Tomasz Moraczewski, prezes zarządu portu lotniczego Bydgoszcz.

Analogicznie zaplanowano połączenia ze stolicy do Lublina. Start z Warszawy zostanie wykonany o 23:10, a przylot do Lublina zaplanowano o 23:55 (oprócz sobót). Powroty do stolicy będą rozpoczynały się o 05:40. Lądowanie na Lotnisku Chopina ma nastąpić o 06:30 (oprócz niedziel).

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast Europy i świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znów możliwość dotarcia z Lublina – z jedną tylko przesiadką w Warszawie – m. in. do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli – komentuje Andrzej Hawryluk, prezes portu lotniczego Lublin.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.