Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Policja odebrała Belle 407GXi

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 23 października 2020

Wczoraj, 22 października, koncern Bell Textron poinformował, że przekazał polskiej Policji trzy śmigłowce Bell 407 GXi.

Trzy nowe śmigłowce Bell 407 GXi w barwach polskiej Policji na lotnisku na warszawskich Babicach / Zdjęcie: Bell Textron

Cieszymy się z tak silnej obecności w Polsce i doceniamy polską policję za jej wsparcie – powiedział Duncan Van De Velde, dyrektor zarządzający Bell Textron na Europę i Rosję.

Przekazanie odbyło się bez rozgłosu medialnego. Zorganizowano tylko wewnętrzne odbiory techniczne wiropłatów. Noszą one znaki rejestracyjne SN-80XP (nr takt. A-104), SN-81XP (nr takt. A-105) i SN-82XP (nr takt. A-106). Śmigłowce są wyposażone reflektor, łącze informacyjne, kamerę i konsolę operatora, dostarczony przez Trakka Systems.

Pierwszy Bell 407GXi dostarczony Policji (A-104) był prezentowany na wystawie statycznej podczas tegorocznego MSPO w Kielcach. Wiropłat jest już używany przez stróżów porządku do regularnych zadań (Pierwszy Bell 407GXi dla Policji , 2019-12-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.