Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Swiss i Eurowings ponownie w Krakowie

Lotnictwo cywilne, 07 czerwca 2021

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 loty do Krakowa wznowiło kolejnych dwóch zagranicznych przewoźników. 3 czerwca br. trasę z/do Zurychu reaktywowały Swiss International Air Lines, a dzień później loty z/do Stutgarttu wznowiły niemieckie linie Eurowings.

3 czerwca br. loty na trasie Kraków – Zurych wznowiły Swiss International Air Lines

Zgodnie z aktualnym rozkładem lotów przewoźnika, rejsy na trasie Kraków – Zurych do końca czerwca mają być wykonywane w czwartki i niedziele, w lipcu – w poniedziałki, czwartki (z wyjątkiem 8 i 15 lipca), piątki i niedziele, w sierpniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele, zaś od 1 września w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Loty mają być obsługiwane należącymi do Swiss Airbusami A220-100/300 i Embraerami 190 linii Helvetic, choć czasami, w razie potrzeby obsłużenia większej liczby pasażerów, mogą być też realizowane przez należące do linii Swiss Airbusy A320/321.

Na początku czerwca trasy z/do Stutgartu i Dusseldorfu reaktywowały też Eurowings I Zdjęcia: Marcin Sigmund

Zgodnie z aktualnym rozkładem lotów Eurowings, wykonywane przez tego przewoźnika rejsy na trasie Kraków – Stuttgart do końca czerwca mają być realizowane w poniedziałki i piątki, zaś od 1 lipca także w niedziele.

7 czerwca niemiecki przewoźnik wznowił także loty na trasie Kraków – Dusseldorf, które do końca czerwca mają być wykonywane w poniedziałki i piątki, a od 1 lipca w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Pod koniec czerwca loty do Krakowa mają wznowić kolejni przewoźnicy, w tym: Finnair, Transavia, Aegean i Brussels Airlines (Powrót Air France do Krakowa, 2021-06-02).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.