Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Pomoc Wizz dla uchodźców

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 12 marca 2022

Linie Wizz Air wciąż oferują znaczną liczbę wolnych miejsc dla ukraińskich uchodźców na połączenia do wszystkich miejsc na kontynencie europejskim z krajów graniczących z Ukrainą (Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii).

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Wskazana liczba biletów (100 000) w cenie 0 EUR obowiązuje do wyczerpania zapasów na wybrane loty odlatujące do 10 kwietnia 2022. W ramach taryfy przysługuje jedna torba podręczna (o wymiarach maksymalnie: 40x30x20cm). Torba na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlegają dodatkowym opłatom.

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: Nasze serca są z obywatelami Ukrainy. Z zaangażowaniem pomagamy ukraińskim uchodźcom i zobowiązujemy się robić to do 10 kwietnia z nadzieją, że jak największej liczbie osób uda się dotrzeć w bezpieczne miejsca. Dostrzegamy ogromne wysiłki humanitarne naszej załogi i, jako firma, chcemy odegrać w nich większą rolę. Cieszymy się, mogąc zapewnić uchodźcom bezpieczną i komfortową podróż.

Ukraińscy uchodźcy mogą zarezerwować lot na stronie: https://wizzair.com/#/rescue. Z darmowych miejsc i taryf ratunkowych można korzystać odbywając podróż do 10 kwietnia 2022. Podczas rezerwacji pasażerowie będą proszeni o wprowadzenie numeru ukraińskiego paszportu (paszportu zagranicznego używanego do zagranicznych podróży). Dokument ten będą zobowiązani okazać także podczas odprawy. Należy także uzyskać najbardziej aktualne informacje dotyczące wymaganych dokumentów umożliwiających podróżowanie do kraju docelowego (Rozwój Wizz w Albanii , 2022-02-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.