Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dobre wyniki Rafaela

Przemysł zbrojeniowy, 30 marca 2012

W ubiegłym roku izraelski Rafael osiągnął obrót w wysokości niemal 2 mld USD i zysk netto 111 mln USD, kontynuując okres wzrostu, mimo obecnego kryzysu.

Jednym z produktów, oferowanych przez Rafaela jest dodatkowy, modułowy pancerz ASPRO-H, zastosowany m.in. w uzywanych do niedawna w Afganistanie holenderskich transporterach AIFV (YPR-765), czyli odmianie M113 / Zdjęcie: ISAF

Według oficjalnego komunikatu, w ubiegłym roku Rafael sprzedał towary i usługi za 7 mld szekli (1,979 mld USD), gdy rok wcześniej była to równowartość 1,85 mld USD. Osiągnięty zysk netto, równowartości 111 mln USD, był niższy niż w 2010, jednak wynikało to w dużej mierze ze skutków sprzedaży jednej ze spółek zależnych (zobacz także: Rafael i IAI na plusie).

Rafael zebrał zamówienia o wartości 1,945 mld USD, dzięki czemu portfel zamówień utrzymał się na poziomie ok. 3,5 mld USD. 70% tej wartości generowana jest przez kontrakty zagraniczne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.