Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oman akceptuje Herculesa

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 07 września 2012

Przedstawiciele władz Omanu uroczyście zaakceptowali odbiór pierwszego z 3 zamówionych C-130J. Maszyna dotrze do Sułtanatu do końca br.

Przedstawiciele Lockheed Martin oraz Sułtanatu Omanu w czasie podpisywania dokumentów odbioru Super Herculesa / Zdjęcie: Lockheed Martin

Uroczystość odbyła się z jednym z centrów produkcyjnych Lockheed Martina w Marietta (Georgia) w towarzystwie przedstawicieli amerykańskiego koncernu oraz władz Sułtanatu. Ostateczna akceptacja Super Herculesa odbyła się zaledwie miesiąc po jego oblocie (Oblot C-130J dla Omanu, 2012-08-10). Samolot zostanie dostarczony do Omanu do końca br. Odbiór reszty zamówionych maszyn (Herculesy dla Omanu, 2010-08-18) planowany jest na 2013 i 2014.

Odebrany Hercules to samolot w wariancie C-130J-30, z wydłużonym kadłubem. Pozostałe dwie maszyny zostały zamówione w standardowej konfiguracji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.