Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

500. Sky Interior

Lotnictwo cywilne, 05 listopada 2012

Boeing poinformował o przekazaniu odbiorcy 500. samolotu pasażerskiego 737 z wyposażeniem wnętrza w stylu Sky Interior.

Wnętrze pasażerskiego 737 w stylu Sky Interior / Zdjęcie: Boeing

Jubileuszowy Boeing 737-800 z wyposażeniem wnętrza w stylu Sky Interior trafił do amerykańskiej spółki leasingowej Aviation Capital Group (ACG) z siedzibą w Newport Beach, w stanie Kalifornia. Samolot zostanie następnie przekazany panamskim liniom lotniczym Copa Airlines. We flocie przewoźnika znajduje się obecnie ponad 80 samolotów pasażerskich, w tym Boeingi 737-700 i -800 oraz Embraery E-190AR.

Jak wylicza producent, od czasu debiutu pierwszej maszyny z przebudowanym wnętrzem, w październiku 2010 (Boeing zwiększa tempo produkcji 737, 2010-09-17), samoloty modelu 737 odebrało lub zamówiło 65 linii lotniczych oraz przedsiębiorstw specjalizujących się w usługach leasingowych.

Wyposażenie wnętrza Sky Interior obejmuje oświetlenie kabiny za pomocą kolorowych diod LED, obracane schowki bagażowe o większej pojemności, analogiczne do zastosowanych w modelach 777 i 787 Dreamliner, nowy kształt ścian, nowe okna, panel dotykowy do przywołania personelu pokładowego oraz zmianę oświetlenia do czytania.

Wnętrze w stylu Sky Interior ma się znaleźć w standardowym wyposażeniu Boeingów 737 modelu MAX (Nowe Boeingi od 2017, 2011-09-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.