Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dalsza modernizacja kanadyjskich LAV III

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 12 listopada 2012

General Dynamics otrzymała zlecenie na modernizację dodatkowych 66 transporterów opancerzonych LAV III należących do kanadyjskich wojsk lądowych.

LAV III / Zdjęcie: Canadian Army

Informacja na ten temat została podana w piątek. W ramach zlecenia przedsiębiorstwo będzie zobowiązane do zmodernizowania dodatkowych 66 kanadyjski transporterów LAV III. Szacowana wartość zamówienia wynosi 133,5 mln USD, a jego realizacja ma trwać do 2017. W wyniku przeprowadzonych prac, Kanadyjczycy chcą wydłużyć resurs wykorzystywanych LAV III do 2035.

Modernizacja będzie dotyczyć większości systemów pojazdów, co w konsekwencji ma poprawić ich właściwości jezdne oraz bojowe, a także poziom ochrony balistycznej. Plan prac modernizacyjnych zakłada m.in. dopancerzenie kanadyjskich wozów oraz wymianę silników, a także dodanie nowych systemów obserwacji i analizy pola walki.

Ogłoszone w piątek zlecenie stanowi rozwinięcie kontraktu zawartego w październiku 2011 o wartości 1 mld USD (Modernizacja LAV III, 2011-10-24). W ramach jego realizacji amerykańskie przedsiębiorstwo zobowiązało się do modernizacji 550 kanadyjskich LAV III.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.