Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej transportowców Ił-476 dla WWS

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 07 lutego 2013

Wojska Lotnicze FR zwiększyły z 39 do 48 zamówienie na samoloty transportowe Ił-476. Pierwszy ma być dostarczony w 2014, a ostatni z zamówionych w 2020. 

Ił-476 to ucyfrowiona wersja Iła-76 z nowym wyposażeniem pilotażowo-nawigacyjnym, w tym kabiną z glass-cockpitem i nowymi silnikami PS-90A, które spełniają europejskie normy ochrony środowiska. Samolot ma przewozić ładunek ponad 50 ton na odległość do 6 tysięcy kilometrów. Ze względu na zakres zmian realizuje wymagany międzynarodowymi przepisami lotniczymi, pełny zakres prób w locie / Zdjęcie: blogspot.com

Informację o zwiększeniu zamówienia przekazał wczoraj dowódca WWS gen. Władimir Benediktow. Ministerstwo obrony Rosji informowało w październiku 2012, że za 140 mld RUB (4,6 mld USD) zamówiło w wytwórni ZOA Awiastar-SP w Uljanowsku 39 nowych Ił-ów. Z informacji Benediktowa wynika, że pierwszy samolot znajdzie się w służbie już w przyszłym roku, a nie jak wcześniej informowano w 2015 (Ił-476 w powietrzu, 2012-10-03).

Do 2020 Rosja chce zmodernizować i wymienić na nowe 70% Ił-76 i prawie połowę An-124. Flotę transportowców WWS tworzy ok. 230 samolotów tych typów (Odmłodzenie rosyjskich Ił-76, 2012-02-23). Większość z nich weszła do służby w latach 1960. i 1970.  Są to w większości maszyny, które nie spełniają obowiązujących obecnie podstawowych norm emisji dwutlenku węgla i hałasu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.