Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GrandNew dla Eichsfeld Air

Lotnictwo cywilne, 13 lipca 2013

Koncern AgustaWestland przekazał śmigłowiec GrandNew niemieckiemu towarzystwu Eichsfeld Air Gmbh.

GrandNew przeznaczony dla Eichsfeld Air

Siedzibą przewoźnika jest Berlin, ale nowy wiropłat będzie operował także na terenie Szwajcarii i W. Brytanii. Natomiast w sezonie letnim ma być używany do lotów na Lazurowym Wybrzeżu i Sardynii.

Śmigłowiec dla Eichsfeld Air został dostarczony w konfiguracji VIP. W jego kabinie zabudowano 4 ekskluzywne fotele, a pod sufitem umieszczono monitor.

Wyposażenie kabiny pasażerskiej śmigłowca / Zdjęcia: AgustaWestland

Dotychczas AgustaWestland zdobyło zamówienia na ponad 330 śmigłowców z rodziny Grand, które złożyło ponad 200 klientów z 40 krajów całego świata (Prezentacja Grand New, 2010-02-23). Są one używane nie tylko do transportu VIP-ów, ate także misji ratownictwa medycznego, poszukiwawczo-ratowniczych, transportu pilotów portowych, misji porządku publicznego, patrolowania akwenów i monitorowania skażeń środowiska naturalnego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.