Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekord ReconRobotics

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 15 lipca 2013

Specjalizująca się w produkcji mini-robotów inspekcyjnych amerykańska ReconRobotics poinformowała o sprzedaży rekordowej liczby 4 tysięcy oferowanych przez siebie zestawów.

Jedną z głównych ofert rynkowych ReconRobotics są mini-roboty Recon Scout XL. Urządzenia mają 30 cm długości i 21,6 cm szerokości. Ich masa wynosi zaledwie 0,64 kg. Do rozpoznania zagrożonego terenu robot używa kamery TV / termowizyjnej. Czas pracy bez ładowania akumulatora wynosi do 60 min i zależy od podłoża, po jakim robot się porusza / Zdjęcie: ReconRobotics

ReconRobotics to założone w 2006 i zlokalizowane w Edina w stanie Minnesota przedsiębiorstwo oferujące na rynek wiele typów mini-robotów inspekcyjnych. Sprzedawane zestawy trafiają do sił zbrojnych (US Army zamawia mini-roboty, 2012-02-17) oraz zespołów policyjnych wyspecjalizowanych m.in. w usuwaniu ładunków wybuchowych w 45 państwach świata.

Rekordową liczbę sprzedanych mini-robotów ReconRobotics osiągnęło dzięki ostatnim umowom zawartym z jednostkami policji z Holandii, Wielkiej Brytanii i USA.

Osiągnięty wynik 4 tys. sprzedanych zestawów mini-robotów stawia ReconRobotics na 2. miejscu na liście liderów tego segmentu rynku uzbrojenia. Wyprzedza je tylko inny amerykański producent, iRobot. Sprzedał on do tej pory ponad 5 tys. robotów inspekcyjnych, w tym najbardziej popularne ze swojej oferty, 510 PackBot. Trafiły one m.in. do wojsk lądowych USA oraz Brazylii (PackBot dla US Army, 2013-07-12, 510 PackBot dla Brazylii, 2013-05-17).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.