Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Umowa na czarter samolotów VIP podpisana

Lotnictwo wojskowe, 24 grudnia 2013

Przedstawiciele PLL LOT i Inspektoratu Uzbrojenia MON sygnowali umowę w sprawie usługi czarteru samolotów dla najważniejszych osób w państwie.

Zdjęcie: MON

Porozumienie zostało zawarte 21 grudnia, w siedzibie Inspektoratu Uzbrojenia MON. Sygnatariuszami byli Szef IU gen. bryg. Sławomir Szczepaniak i prezes PLL LOT S.A. Sebastian Mikosz.

Umowa dotyczy czarteru 2 Embraerów ERJ 170-200 LR, przez okres 4 lat (Polskie VIP-y nadal będą latać LOT-em, 2013-11-13). Samoloty, przemalowane w barwy narodowe, będą stacjonować na Lotnisku Chopina w Warszawie i pozostaną do wyłącznej dyspozycji czterech Kancelarii: Prezydenta RP, Prezesa Rady Ministrów oraz Sejmu i Senatu RP.

Umowa jest efektem postępowania o udzielenia zamówienia publicznego, przeprowadzonego przez Inspektorat Uzbrojenia. Z uwagi na charakter wykonywanych zadań, w tym procedury składania zapotrzebowań i realizacji lotów, a także zagadnienia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem najważniejszych osób w Polsce, umowa objęta jest ochroną informacji niejawnych.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.