Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

5. Boeing 747-8F dla AirBridge Cargo

Lotnictwo cywilne, 09 stycznia 2014

Rosyjskie linie Air Bridge Cargo odebrały piątego Boeinga 747-8F.

Boeing 747-8F należący do AirBridge Cargo / Zdjęcie: AirBridge Cargo

Działające od kwietnia 2004 AirBridgeCargo Airlines są towarzystwem zajmującym się przewozami towarowymi. Ich główną bazą jest port lotniczy Moskwa-Szeremietiewo.

Dzisiaj przewoźnik poinformował o odebraniu piątego samolotu typu Boeing 747-8F (Certyfikaty Boeinga 747-8F, 2011-08-23). Będzie on obsługiwał połączenia do Europy, Azji i USA.

Obecnie we flocie AirBridgeCargo znajdują się wyłącznie towarowe Boeingi 747. Linia dysponuje 5 747-400ERF (Extended Range Freighter), 3 747-400 Freighter i 5 747-8 Freighter.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.