Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowy rozkład lotów Wizz Air z Polski

Lotnictwo cywilne, 14 maja 2014

Węgierski przewoźnik opublikował dziś zimowy rozkład lotów z polskich portów.

Zdjęcie: Wizz Air

Niskokosztowe linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dzisiaj rozkład lotów z Polski na sezon zimowy 2014/2015. Siatka obejmuje 76 połączeń do 14 krajów (Ekspansja Wizz Air w Gdańsku , 2014-04-22).

W sezonie zimowym przewoźnik zwiększa liczbę rejsów na najbardziej popularnych trasach do Londynu-Luton. Z Lotniska Chopina w Warszawie wykonywanych będzie 20 lotów w tygodniu, natomiast z Katowic i Gdańska 14 tygodniowo.

Połączenia do Oslo-Torp (21 rejsów w tygodniu) będą dostępne z 7 polskich lotnisk. Oprócz tego wykonywane będą loty do popularnych kurortów narciarskich, jak Grenoble, Mediolan-Bergamo i Kutaisi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.