Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air rozszerza ofertę w Polsce

Lotnictwo cywilne, 28 marca 2014

Linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Poznania do Eindhoven. Jednocześnie zwiększona zostanie częstotliwość rejsów z Gdańska.

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił uruchomienie nowego połączenia z portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego do Eindhoven. Loty na tej trasie będą odbywać się 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Rejsy zostaną zainaugurowane 20 czerwca.

Przewoźnik zwiększa również liczbę połączeń na najbardziej popularnych trasach z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Skandynawii. Loty do Malmö wykonywane będą teraz 7 razy tygodniowo, do Sztokholmu – 9 razy w tygodniu, do Bergen 6, do Ålesund – 4, a do Göteborga – 3 razy tygodniowo.

Wizz Air ma w swojej flocie 46 samolotów Airbus A320, operujących z 17 baz na ponad 300 trasach. Łączą one 96 destynacji w 35 krajach (13,5 mln pasażerów Wizz Air, 2014-01-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra