Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ekspansja Wizz Air w Gdańsku

Lotnictwo cywilne, 22 kwietnia 2014

Węgierski przewoźnik zwiększa oferowanie z portu lotniczego Gdańsk. To kolejny etap ekspansji w naszym kraju.

Linie Wizz Air, jedno z wiodących niskokosztowych towarzystw w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiły dzisiaj dalsze plany rozwoju działalności operacyjnej w Polsce. Do bazy w porcie lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy dołączy 5. samolot.

Będzie on przeznaczony do obsługi nowego połączenia z Gdańska na Maltę, które zostanie uruchomione już 20 czerwca. Rejsy na tę śródziemnomorską wyspę wykonywane będą 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Dzięki nowemu samolotowi, od 19 czerwca zwiększona zostanie również częstotliwość innych, już funkcjonujących połączeń. Loty do Londynu-Luton wykonywane będą 18 razy w tygodniu, do Sztokholmu-Skavsta 11 razy tygodniowo, a do Oslo-Torp i Bergen 7 razy w tygodniu. Do Ålesund odbywać się będzie 5 rejsów tygodniowo, a do Kolonii – 3. Jest to kolejny progres, w porównaniu z siatką połączeń ogłoszoną w marcu br.(Wizz Air rozszerza ofertę w Polsce , 2014-03-28).

Dzięki wspomnianym posunięciem w sezonie letnim 2014 flota Wizz Air w Polsce składać się będzie z 16 Airbusów A320, o pojemności 180 miejsc. Przewoźnik posiadać będzie po 5 samolotów w Gdańsku i Katowicach, 4 na Lotnisku Chopina w Warszawie oraz po 1 w Poznaniu i Wrocławiu.

Łącznie towarzystwo dysponuje 47 A320, operującymi z 17 baz na ponad 300 trasach łączących 96 lokalizacji w 35 krajach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra