Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ATR sprzedało już ponad 100 samolotów

Lotnictwo cywilne, 14 maja 2014

Francusko-włoskie konsorcjum ATR zdobyło od początku roku zamówienia na ponad 100 samolotów.

Zdjęcie: ATR

W ciągu 4 pierwszych miesięcy 2014 francusko-włoskie przedsiębiorstwo zdobyło potwierdzone zamówienia na ponad 100 samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej. Jest to doskonały prognostyk na dalszą część br. Przypomnijmy, że w 2013 ATR udało się sprzedać tylko 89 samolotów.

Dotychczas producent ujawnił transakcje zawarte z przedsiębiorstwem leasingowym Dubai Aerospace Enterprise (DAE) ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które zamówiło 20 ATR 72-600, z opcją na 20 kolejnych (ATR dla DAE i Bangkok Airways, 2014-02-12) oraz z liniami Binter Canarias, w sprawie sprzedaży 6 ATR 72-600 (Binter Canarias zamawiają nowe ATR, 2014-02-11). Kolejne umowy, w liczbie 8, dotyczące sprzedaży 81 samolotów z opcją na 41 dalszych, zostaną anonsowane w najbliższym czasie.

Dotychczas konsorcjum ATR sprzedało ponad 470 samolotów serii -600. Około 150 z nich jest eksploatowanych przez 35 przewoźników.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.