Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Binter Canarias zamawiają nowe ATR

Lotnictwo cywilne, 11 lutego 2014

Linie lotnicze Binter Canarias z Kanarów zamówiły ATR 72-600.

Zdjęcie: Binter Canarias

Konsorcjum ATR zawarło z liniami lotniczymi Binter Canarias umowę w sprawie sprzedaży 6 samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej ATR 72-600 (Większe obroty ATR, 2014-01-23). Wartość porozumienia wynosi 150 mln USD (nieco ponad 460 mln zł).

Założone w 1988 hiszpańskie linie lotnicze Binter Canarias mają swoją siedzibę w Las Palmas de Gran Canaria, na wyspie Gran Canaria. Ich siatka połączeń obejmuje połączenia między Wyspami Kanaryjskim oraz do destynacji w Gambii, Maroku, Portugalii, Republice Zielonego Przylądka i Senegalu.

Flota przewoźnika składa się z 3 ATR 72-200, 13 ATR 72-500 (na zdjęciu) i 1 Bombardiera CRJ 200ER. Dostawy nowych ATR 72-600 rozpoczną się w 2015.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra