Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja AH-1W

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 19 maja 2014

Elbit Systems of America otrzymał zlecenie na dostawę elementów wyposażenia pilotów użytkowanych przez Korpus Piechoty Morskiej USA (USMC) śmigłowców uderzeniowych AH-1W Super Cobra.

Zlecone Elbit Systems of America dostawy wyposażenia elektronicznego to kolejna modernizacja użytkowanych przez USMC od połowy lat 1980. AH-1W / Zdjęcie: USMC

Izraelski podpisał z USMC dwie oddzielne umowy na dostawy elementów wyposażenia pilotów śmigłowców AH-1W o wartości 14,1 mln USD (43 mln zł). Pierwsze z nich dotyczy kompletów nahełmowego systemu zobrazowania parametrów lotu, Helmet Display Tracker System (HDTS) za 11,6 mln USD (35,4 mln zł). Drugie z kolei obejmuje dostawy systemów przesyłu danych Tactical Video Data Link (TVDL) o wartości 2,5 mln USD (7,6 mln zł).

Wyposażenie powinno trafić do USMC w okresie od 15 miesięcy (TVDL) do 2 lat (HDTS). Producentem i dostawcą będzie Elbit Systems of America. Ten sam podmiot jest też odpowiedzialny za dostawę zestawów obserwacyjnych, które posłużą do uszczelnienia południowej granicy Arizony (Elbit uszczelni amerykańską granicę, 2014-03-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.