Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Asiana odbierają pierwszego A380

Lotnictwo cywilne, 26 maja 2014

Dziś w Tuluzie linie Asiana odebrały pierwszego Airbusa A380.

Pierwszy A380 Asiana w kompletnym malowaniu

Południowokoreańskie Asiana Airlines stały się w ten sposób 11. przewoźnikiem, użytkującym największe samoloty komunikacyjne świata. Pierwszy A380 został przekazany na ręce prezesa południowokoreańskiej grupy Kumho Asiana, Park Sam Koo przez prezesa europejskiego konsorcjum, Fabrice’a Bregiera.

Asiana zamówiły 6 A380, napędzanych silnikami Rolls-Royce Trent 900. W kabinie zabudowano 495 foteli w układzie trójklasowym (A380 Asiana w docelowym malowaniu, 2014-03-27).

Klasa First Suite wyposażona jest w rozkładane na płask fotele, długości 211 cm i ekran o przekątnej 32 cali

Na pokładzie A380 południowokoreańskie towarzystwo oferuje podróżnym 12 miejsc w klasie First Suite na dolnym pokładzie, 66 rozkładanych na płask foteli w klasie Business Smartium na górnym pokładzie i 417 miejsc w klasie Travel. Wszystkie wyposażone są w najnowocześniejszy system rozrywkowy. Na górnym pokładzie znajduje się także bar i sala klubowa.

Natomiast klasa Business Smartium wyróżnia się niekonwencjonalnym rozmieszczeniem foteli pasażerskich / Zdjęcia: Airbus

A380 zostaną od 13 czerwca skierowane do obsługi połączeń z Seulu do Tokio, Osaki, Hong Kongu i Bangkoku. Natomiast od 15 sierpnia będą wykonywały codzienne rejsy na trasie ze stolicy Republiki Korei do Los Angeles. Asiana zamówiły 6 A380, a także 30 najnowszych Airbusów – A350 XWB.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra