Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 Asiana w docelowym malowaniu

Lotnictwo cywilne, 27 marca 2014

Airbus zaprezentował dziś pierwszego A380 dla linii Asiana, w kompletnym malowaniu przewoźnika.

Pierwszy A380 w kompletnym malowaniu linii Asiana z Republiki Korei / Zdjęcie: Airbus

Dzisiaj w zakładach Airbusa w Hamburgu zaprezentowano pierwszy samolot komunikacyjny A380 przeznaczony dla południowokoreańskich linii Asiana (Pierwszy A380 dla Asiana oblatany, 2013-12-16). W tamtejszej wytwórni nałożono na niego kompletną docelową powłokę lakierniczą.

Następnie samolot zostanie wyposażony w kabinę pasażerską i przejdzie ostateczne próby funkcjonowania instalacji pokładowych – klimatyzacji, oświetlenia, kuchni i toalet oraz systemu rozrywkowego, zarówno na ziemi, jak i w locie.

Równolegle sprawdzone zostaną osiągi samolotu. Kolejnym etapem będzie powrót do Tuluzy i dostawa przewoźnikowi, zaplanowana w 2 kw. br.

Linie Asiana zamówiły 6 A380. Będą one używane do obsługi połączeń z Seulu do Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra