Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air otwiera nowe kierunku z Polski

Lotnictwo cywilne, 10 lipca 2014

Linie Wizz Air, jedne z największych niskokosztowych linii lotniczych w Europie, ogłosiły dziś rozbudowę siatki połączeń z Polski.

Zdjęcie: Wizz Air

Od jesieni pasażerowie podróżujący z naszego kraju będą mogli wyruszyć w podróż do 6 nowych miast, z 5 portów w Polsce. Dzięki temu oferta Wizz Air w Polsce wzrosła do 90 destynacji w 17 krajach (Zimowy rozkład lotów Wizz Air z Polski, 2014-05-14).

Jak mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air: Mamy przyjemność ogłosić, iż uruchamiamy sześć nowych połączeń z kilku największych miast w Polsce. Zależy nam, by nowości w ofercie Wizz Air przyciągnęły jeszcze większą liczbę turystów do różnych regionów Polski i tym samym wpłynęły na wzrost zatrudnienia w turystyce.

27 października zostaną zainaugurowane połączenia ze Szczecina do Londynu-Luton. Będą one wykonywane w poniedziałki, środy i piątki. Tego samego dnia w pierwszy rejs wyruszy samolot z Warszawy do Bergen w Norwegii. Loty na tej trasie odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Następnego dnia, 28 października, zostaną uruchomione rejsy na trasach Gdańsk – Groningen, Katowice – Maastricht i Poznań – Glasgow. Wszystkie w/w połączenia także będą obsługiwane 2 razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Warto wspomnieć, że obydwa miasta w Holandii to 97. i 98. destynacje, jakie znalazły się w siatce połączeń Wizz Air.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.