Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air uruchomi rejsy z Kijowa do Moskwy

Lotnictwo cywilne, 31 lipca 2014

Linia Wizz Air Ukraine zapowiedziała dzisiaj otwarcie nowego połączenia na trasie Kijów-Moskwa.

Zdjęcie: Wizz Air

Jeden z czołowych eurpoejskich przewoźników niskokosztowych (Wizz Air otwiera nowe kierunku z Polski, 2014-07-10) otwiera połączenie między stolicami Rosji i Ukrainy. Loty pomiędzy portami Kijów-Żulany i Moskwa-Wnukowo rozpoczną się 30 września br. Połączenie obsługiwane będzie przez samoloty Airbus A320. Rejsy wykonywane będą trzy razy w tygodniu. Początkowo we wtorki, czwartki i w soboty, a od 27 października, gdy rozpocznie się sezon zimowy – w poniedziałki, środy i piątki.

Otwarcie nowej trasy to długo oczekiwane wydarzenie w działalności Wizz Air Ukraine. (…) Przystąpienie do umowy Open Skies jest gwarantem przyciągnięcia większej liczby przewoźników (…). Byłby to krok naprzód zbliżający Ukrainę do Europy, który zdemokratyzowałby rynek lotniczy i sprawił, że dostęp do latania miałby każdy mieszkaniec Ukrainy (…) – powiedział Akos Bus, Dyrektor Zarządzający Wizz Air Ukraine.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.