Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Spirit Airlines zmieniają barwy

Lotnictwo cywilne, 18 września 2014

Spirit Airlines wprowadziły nowe malowanie samolotów.

Pierwszy samolot Spirit Airlines, A319, w nowym malowaniu / Zdjęcie: Spirit Airlines

Niskokosztowe linie z Florydy są trzecim amerykańskim przewoźnikiem, po Southwest i Frontier, który w ostatnich tygodniach zaprezentował nowe barwy (Frontier w nowym malowaniu, 2014-09-10, (Nowe malowanie Southwest, 2014-09-09)). Obowiązujący obecnie schemat malowania samolotów Spirit Airlines to jasnożółty, z czarnymi napisami. Poprzedni obejmował biały kadłub i niebieski ogon i gondole silników.

Nowe malowanie Spirit ma na celu przyciągnięcie uwagi jak największej liczby potencjalnych podróżnych bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Do końca br. nowe barwy zostaną naniesione na 6 samolotach. Pozostałe będą je otrzymywać w późniejszym czasie.

Obecnie flota Spirit Airlines składa się z 29 Airbusów A319, 27 A320 i pary A321. Przewoźnik spodziewa się, że przed końcem br. odbierze jeszcze 7 A320. Linie złożyły także zamówienie na 38 A321 i 45 A320 neo.

Hubem towarzystwa jest port lotniczy Miramar na Florydzie. Siatka połączeń Spirit obejmuje 52 destynacje w USA, Meksyku, na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra