Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe malowanie Southwest

Lotnictwo cywilne, 09 września 2014

Linie lotnicze Southwest zaprezentowały nowy schemat malowania samolotów.

Nowe malowanie linii Southwest. Proces zmiany wizerunku ma potrwać ok. 7 lat / Rysunek: Southwest

Wczoraj linie Southwest zaprezentowały nowy schemat malowania. Jak wyjaśnił prezes towarzystwa, Gary Kelly, uznaliśmy, że nadszedł czas na zmianę wizerunku i połączenie przeszłości z teraźniejszością oraz wyznaczenie kursu na przyszłość.

Towarzystwo przewiduje, że naniesienie nowych barw na samoloty, tablice informacyjne w portach lotniczych, budynki, itp. potrwa ok. 7 lat. Planowane jest także wprowadzenie nowych mundurów dla personelu Southwest. Pod koniec 2015 rozpocznie się proces modernizacji wyposażenia kabin pasażerskich. Prezes Kelly nie poinformował, ile kosztować będzie zmiana wizerunku towarzystwa. Wiadomo tylko, że będzie ona realizowana stopniowo, w celu ograniczenia wydatków.

Obecnie Southwest eksploatuje 631 Boeingów 737 (Międzynarodowe połączenia Southwest, 2014-07-03). Proces przemalowywania samolotów należących wcześniej do AirTran miał zakończyć się w br., jednak wstrzymano go, w oczekiwaniu na nowy schemat.

Przewoźnik oczekuje też na dostawę kolejnych 285 Boeingów 737. Nowo wyprodukowane samoloty będą dostarczane już w nowych barwach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.