Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Międzynarodowe połączenia Southwest

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2014

Niskokosztowe towarzystwo Southwest zainaugurowało połączenia międzynarodowe.

Inauguracyjne lądowanie Boeinga 737-700 w barwach Southwest na Jamajce zostało uczczone tradycyjnym salutem wodnym / Zdjęcie: Southwest

Przewoźnik ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, który dotychczas zajmował pierwsze miejsce w świecie pod względem liczby pasażerów przewiezionych na lotach krajowych (w ub. r. z jego usług skorzystało 108 mln podróżnych), zainaugurował 1 lipca połączenia zagraniczne. Pierwsze loty zostały wykonane z Baltimore / Waszyngtonu do Oranjestad na Arubie, Montego Bay na Jamajce i Nassau/Paradise Island.

Dotychczas połączenia międzynarodowe na Jamajkę i Nassau były wykonywane przez AirTran (spółkę zależną Southwest, zakupioną w 2011), podobnie jak rejsy do Cabo San Lucas, Cancun i Mexico City w Meksyku oraz Punta Cana na Dominikanie. Od 2 listopada br. także te ostatnie będą realizowane pod egidą Southwest. Całkowite połączenie aktywów obydwu towarzystw zakończone zostanie w 2015.

Obecnie flota Southwest liczy 598 Boeingów 737 (-300/-500/-700/-800). Od 2017 dołączą do nich samoloty 737 Max 8, a dwa lata później – Max 7 (Southwest zamawiają Boeingi 737 MAX 7, 2013-05-16). AirTran posiadają natomiast 53 Boeingi 717-200, które są stopniowo przekazywane Delta Air Lines oraz 28 737-700, które trafią do Southwest. Siatka połączeń obejmuje 96 destynacji na terenie 41 stanów USA i 5 zagranicznych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.