Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne towarowe 747 dla Silk Way

Lotnictwo cywilne, 09 stycznia 2015

Przewoźnik z Kazachstanu zakupił 3 samoloty towarowe Boeing 747-8 Freighter.

Obecnie Silk Way eksploatują dwa towarowe Boeingi 747-8F / Zdjęcie: Silk Way

Wczoraj Boeing i Silk Way poinformowały o zawarciu porozumienia w sprawie zakupu 3 kolejnych samolotów towarowych 747-8 Freighter. Wartość transakcji to 1,1 mld USD (4 mld zł) według cen katalogowych.

Umowa nie została jeszcze sfinalizowana i zostanie oficjalnie potwierdzona przez Boeinga po zakończeniu wszelkich formalności.

Silk Way są długoletnim klientem koncernu z Seattle. Flota towarzystwa składa się obecnie z 2 767-300F, 3 747-400F i pary 747-8F (Silk Way odbierają Boeingi 747-8F, 2014-08-29) oraz 3 An-12 i 9 Ił-76TD.

Silk Way to jeden z wiodących w Azji Środkowej przewoźników cargo. Ich siatka połączeń obejmuje porty w Europie i na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Hubem Silk Way jest międzynarodowy port lotniczy im. Hejdara Alijewa w Baku.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra