Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy malezyjski A400M w nowym malowaniu

Przemysł zbrojeniowy, Marynarka wojenna, 22 stycznia 2015

Airbus Defence & Space zaprezentowała pierwszy malezyjski transportowiec A400M w docelowym malowaniu.

Pierwszy malezyjski A400M w docelowym malowaniu / Zdjęcie: Airbus Defence & Space

Samolot zaprezentowano na terenie zakładów koncernu w hiszpańskiej Sewilli. Jesienią 2014 producent rozpoczął montaż końcowy transportowca (Montaż pierwszego A400M dla Malezji , 2014-09-23). Airbus rozpocznie teraz serię prób naziemnych pierwszego azjatyckiego A400M.

Transportowiec, noszący numer seryjny MSN22, trafi do Tentera Udara DiRaja Malaysia (TUDM, królewskich wojsk lotniczych Malezji) w pierwszym kwartale br. Do końca 2015 Malezja odbierze jeszcze dwa samoloty tego typu. Czwarty, ostatni A400M zamówiony przez TUDM, trafi do służby w 2016.

Producent rozpoczął już szkolenie pierwszej grupy malezyjskich pilotów oraz personelu obsługowego. Malezja jest jedynym państwem spoza Europy, które zdecydowało się dotąd na pozyskanie transportowców A400M.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.