Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Tablety Rextorm już na rynku

Przemysł zbrojeniowy, 28 stycznia 2015

Ruggon oficjalnie zaprezentował nową linię wzmocnionych tabletów Rextorm, przeznaczonych dla profesjonalistów pracujących w terenie. Oferta obejmuje trzy modele, z systemem Windows i Android.

Rodzina nowych tabletów Rextorm to trzy modele, pracujące w systemach Windows i Android / Zdjęcie: Ruggon

Z racji swojego przeznaczenia tablety mają wzmocnioną, szczelną obudowę (IP65), pozwalającą na pracę w terenie, podczas deszczu. Ochronę przed upadkami zapewnia wytrzymała obudowa z certyfikatem MIL-STD-810G.

Podczas pracy w terenie kluczowe znaczenie ma zdolność matrycy do pracy w pełnym słońcu. Z tego powodu producent wyposażył tablety w matrycę o przekątnej 10,1 cala, rozdzielczości 1920 x 1200 (Full HD) i bardzo dużej jasności – 1000 nitów. Matrycę przed uszkodzeniem chroni powłoka Gorilla Glass 3. Ekran dotykowy wykonany jest w technologii pojemnościowej, a opcjonalnie dostępny jest digitizer z precyzyjnym piórkiem magnetycznym. 

Wszystkie urządzenia mogą pracować w ujemnych temperaturach (powyżej –20°C). W zależności od modelu tablety mogą pracować nawet do 22 h bez ładowania.

Dzięki wielości dostępnych opcji systemowych urządzenia z tej serii można wygodnie dostosować do swoich potrzeb.  RuggON przewidział możliwość wyposażenia tabletów w moduł LTE do transmisji danych, moduł GPS, czytnik kodów kreskowych 1D/2D, NFC, a także czytnik kart chipowych i magnetycznych.

Tablety wyposażone są w dwie kamery: 2Mp z przodu i 5Mp AF z LED flash z tyłu. Dodatkowo, oprócz standardowych portów USB, producent oferuje także porty RS-232, Ethernet, Micro SD, Micro HDMI i złącze stacji dokującej.

Rodzina tabletów Ruggon Rextorm składa się z modeli: PX-501 (10.1” Full Rugged Windows Pad, na zdjęciu), PM-521 (10.1” Full Rugged Windows/Android Pad) i PA-501 (10.1” Full Rugged Android Pad). Dystrybutorem tabletów w Polsce jest Elmark Automatyka Sp. z o.o. (DuraPAC – przenośna stacja robocza, 2014-07-09, Piąta generacja Getac B300, 2014-03-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.