Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe barwy Transavii

Lotnictwo cywilne, 28 stycznia 2015

Niskokosztowe linie lotnicze Transavia ujawniły nowe malowanie swoich samolotów.

Boeing 737-700 Transavii w nowym malowaniu / Rysunek: Studio Dumbar

Nowe malowanie, jakie zostanie naniesione na Boeingach 737, należących do niskokosztowego towarzystwa Transavia, różni się od starego schematu, jednak zachowuje jego charakterystyczne cechy. Najbardziej widoczną różnicą jest zmienione i powiększone logo na stateczniku pionowym i owiewkach silników. Większy jest także tradycyjny zielony napis na białym kadłubie.

Obok drzwi wejściowych do kabiny pasażerskiej naniesiono napis Witamy, w językach krajów, do jakich latać będą samoloty Transavii. Z kolei na dolnej powierzchni kadłuba znajdują się dwie ikony, oznaczające podróże turystyczne i biznesowe oraz nowe logo przewoźnika.

Projekt nowego malowania floty Transavii został opracowany przez holenderskie Studio Dumbar i agencję Mirabeau. Przed oficjalnym ujawnieniem przeprowadzono badania na jego temat w pięciu krajach Europy, które potwierdziły, że nowe malowanie spełnia stawiane mu wymagania.

Według założeń nowego właściciela Transavii – spółki Air France-KLM – linie mają konkurować z największymi graczami na rynku, jak easyJet, Ryanair, czy Vueling. Do 2019 flota przewoźnika wzrośnie do 40 samolotów (Ambitne plany względem Transavii , 2014-09-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.