Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe barwy Transavii

Lotnictwo cywilne, 28 stycznia 2015

Niskokosztowe linie lotnicze Transavia ujawniły nowe malowanie swoich samolotów.

Boeing 737-700 Transavii w nowym malowaniu / Rysunek: Studio Dumbar

Nowe malowanie, jakie zostanie naniesione na Boeingach 737, należących do niskokosztowego towarzystwa Transavia, różni się od starego schematu, jednak zachowuje jego charakterystyczne cechy. Najbardziej widoczną różnicą jest zmienione i powiększone logo na stateczniku pionowym i owiewkach silników. Większy jest także tradycyjny zielony napis na białym kadłubie.

Obok drzwi wejściowych do kabiny pasażerskiej naniesiono napis Witamy, w językach krajów, do jakich latać będą samoloty Transavii. Z kolei na dolnej powierzchni kadłuba znajdują się dwie ikony, oznaczające podróże turystyczne i biznesowe oraz nowe logo przewoźnika.

Projekt nowego malowania floty Transavii został opracowany przez holenderskie Studio Dumbar i agencję Mirabeau. Przed oficjalnym ujawnieniem przeprowadzono badania na jego temat w pięciu krajach Europy, które potwierdziły, że nowe malowanie spełnia stawiane mu wymagania.

Według założeń nowego właściciela Transavii – spółki Air France-KLM – linie mają konkurować z największymi graczami na rynku, jak easyJet, Ryanair, czy Vueling. Do 2019 flota przewoźnika wzrośnie do 40 samolotów (Ambitne plany względem Transavii , 2014-09-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.