Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Baza Wizz Air w Koszycach

Lotnictwo cywilne, 28 stycznia 2015

Dziś linie Wizz Air poinformowały o otwarciu nowej, 20. z kolei bazy operacyjnej. Będzie ona zlokalizowana w Koszycach, na Słowacji.

Od połowy września Wizz Air utworzą bazę operacyjną w słowackim porcie lotniczym Koszyce / Zdjęcie: R. Mlýnek

Niskokosztowe towarzystwo Wizz Air, ogłosiło dzisiaj otwarcie 20. bazy operacyjnej na lotnisku w Koszycach, na Słowacji. Od 14 września br. będzie tam stacjonował jeden samolot Airbus A320.

Wizz Air oferują teraz 11 lotów tygodniowo na trzech trasach z Koszyc. Rozwój tamtejszej bazy wiąże się z poszerzeniem siatki połączeń o dwie nowe trasy. Loty do Mediolanu-Bergamo rozpoczną się 14 września 2015 i będą wykonywane w poniedziałki i piątki. Dwa dni później zainaugurowane zostanie połączenie do Doncaster-Sheffield, które obsługiwane będzie we środy i niedziele.

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: Wiadomość o rozwoju Wizz Air potwierdza przywiązanie linii do rynku na Słowacji. Pierwsze loty Wizz z tego regionu Europy wystartowały dopiero półtora roku temu, a już odnotowaliśmy, iż z usług Wizz Air skorzystało ponad 130 tys. pasażerów na trasach z portów w Koszycach i Popradzie. Słowacja to 12. kraj, w którym umieszczamy bazę operacyjną (Rozwój bazy Wizz Air w Gdańsku, 2015-01-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.