Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej połączeń Wizz Air z Polski

Lotnictwo cywilne, 19 grudnia 2014

Wizz Air ogłosił dalszy rozwój siatki połączeń z Polski.

Zdjęcie: Wizz Air

Niskokosztowy przewoźnik Wizz Air ogłosił dalszy rozwój siatki połączeń z Polski. Od 25 czerwca 2015 uruchomione zostanie nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie, do Stavanger w Norwegii (22 mln pasażerów na Lotnisku Chopina, 2014-09-19). Będzie ono obsługiwane we wtorki, czwartki i soboty.

Z kolei od 24 czerwca 2015, siatka tras z Katowic zostanie powiększona o popularny kierunek wakacyjny – Larnakę. Loty będą wykonywane we środy i niedziele. Dwa dni później uruchomione zostaną połączenia do Bolonii i Bristolu (poniedziałki i piątki).

Jednocześnie przewoźnik zapowiedział, że od 25 czerwca zwiększy liczbę połączeń z Gdańska do Trondheim, z 2 do 3 tygodniowo. Natomiast od 27 czerwca w tygodniu wykonywanych będzie 21 (zamiast 19) lotów do Londynu-Luton.

Po wprowadzeniu czterech nowych tras, siatka Wizz Air zwiększy się do 95 połączeń oferowanych z Polski do 17 krajów (Nowe trasy Wizz Air z Katowic, 2014-10-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.