Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AW139 dla chorwackiej policji

Lotnictwo cywilne, 19 lutego 2015

Chorwacka policja zakupiła śmigłowiec wielozadaniowy AW139.

AW139 w barwach policji Chorwacji / Zdjęcie: AgustaWestland

Policja państwowa Chorwacji złożyła zamówienie na jeden śmigłowiec wielozadaniowy AW139, który dostarczy koncern AgustaWestland (Zakupy Carabineros de Chile, 2015-02-18, Komplet AW139 dla włoskiej policji , 2015-02-05). Będzie to pierwszy wiropłat tego typu, zamówiony przez rząd w Zagrzebiu.

Zakup jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej. W ramach kontraktu producent zapewni szkolenie 6 pilotów i 13 techników.

AW139 dla chorwackiej policji zostanie wyposażony w głowicę optoelektorniczną, łącze przesyłu filmów w wysokiej rozdzielczości, reflektor poszukiwawczy, wciągarkę i konsolę sterowniczą. Śmigłowiec używany będzie przez straż graniczną, także do zadań na morzu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.