Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heli-Expo 2015: Medyczne AW119Kx dla ChRL

Lotnictwo cywilne, 06 marca 2015

MIT Group z ChRL zakupiła śmigłowce AW119Kx. Będą one używane do zadań ratownictwa medycznego na terenie prowincji Szantung.

Za rok na terenie prowincji Szantung operować będzie 6 ratowniczych AW119Kx  / Zdjęcie: AgustaWestland

Podczas Heli-Expo AgustaWestland i Sino-US Intercontinental of China poinformowały o nabyciu przez MIT Group 6 śmigłowców jednosilnikowych AW119Kx (AW119Kx dla Summit Air Ambulance, 2014-10-24). W ramach projektu HEMS 999 MIT Group stworzy flotę śmigłowców zajmujących się ratowaniem ofiar wypadków na autostradach. Pierwszym obszarem jej działalności będzie prowincja Szantung, jedna z najbogatszych w ChRL.

Dostawy AW119Kx rozpoczną się latem br. i zostaną zakończone na początku 2016. W marcu tego samego roku flota śmigłowców ma być gotowa do operowania z 6 baz. MIT Group zamierza stopniowo rozszerzać swoją działalność na sąsiednie prowincje, a docelowo – objąć teren całego kraju.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.